bejaia-aujourdhui.com ЯК ОДЯГАЄТЬСЯ КРАЇНА Американське Самоа 2 найрозумніших університету світу

2 найрозумніших університету світу


2 найрозумніших університету світу

навколо університету

Аналізуючи вплив гуманізму на істориків медицини, математики, астрономії та фізики, можна припустити, що гуманізм, а також коледжі насправді були серйозною мотивацією для клінічної трансформації. Незважаючи на те, що зв’язок між гуманізмом і клінічним проривом цілком міг початися в межах університету, цей зв’язок фактично зазвичай розглядався як такий, що був фактично розірваний через зміну атрибутів наукових досліджень протягом клінічної трансформації. . Такі хроністи, як Річард С. Вестфолл, фактично припустили, що очевидний традиціоналізм коледжів перешкоджав спробам змінити концептуалізацію атрибутів, а також розуміння, а також викликав тривалий стрес між дослідниками та коледжами. Цей захист від модифікацій у наукових дослідженнях, можливо, насправді був серйозним задумом, спрямовуючи багатьох дослідників далеко від університету, а також до особистих благодійників, як правило, у красивих залах суду, а також до організацій разом із нещодавно розвиненою клінічною культурою.

саме тому це насправді найрозумніший університету на планеті

 

Ludwig-Maximilians-Universität München Німеччина.

Мюнхенський університет фактично є шостим найстарішим університетом Німеччини з постійною процедурою.[n 1] Спочатку створений в Інгольштадті в 1472 році Людвігом IX Баварським Ландсхутом, університет був фактично переміщений у 1800 році до Ландсгута магістром Максиміліаном I Баварським. коли Інгольштадт фактично опинився під загрозою через французів, перш ніж його фактично перемістили до його власного сучасного місця в Мюнхені в 1826 році через магістра Людвіга I Баварського. У 1802 році університет був офіційно названий Університетом Людвіга-Максиміліана через магістра Максиміліана I Баварського в його доповненні до початкової відзнаки засновника університету

Університет Сорбонна

Університет Сорбонна (французька: Sorbonne Université) насправді є дослідницьким університетом, розташований у Парижі, Франція. Традиція закладу бере свій початок у 1257 році, коли Сорбонський університет був фактично створений Робером де Сорбоном як компонент середньовічного Паризького університету. Останній був фактично після того, як розділився прямо на тринадцять коледжів у 1970 році, плюс усі зберігали ту саму традицію ліквідованого Паризького університету. Університет Сорбонна фактично вважається одним із найвидатніших коледжів у Європі та світі; з 2021 року його власні випускники, а також викладачі фактично виграли 33 Нобелівські нагороди, 6 медалей за галузями, а також одну відзнаку Тюрінга.

Університет Сорбонни знаходиться на веб-сайті нинішньої структури Сорбонни, який обговорюється між Університетом Сорбонни, а також Університетом Пантеон-Сорбонна (Париж I), а також Університетом Сорбонна Нувель (Париж III).

Законодавство від 28 квітня 1893 року, яке надає державний характер системам тіла, створеним завдяки об’єднанню ряду факультетів академії, яка 10 липня 1896 року надає назву університету системі факультетів, абсолютно новий університет Париж фактично був створений у 1896 році як організація факультету наукових досліджень, факультету характерів, факультету законодавства, факультету медицини, факультету протестантської теології (випущений у 1877 році, змінений прямо на повністю вільний факультет у 1905), а також École supérieure de pharmacie. Він був фактично відкритий 19 листопада 1896 року через власного главу держави