bejaia-aujourdhui.com модель теркіні 2022 року чудовий бутик-готель в Європі

чудовий бутик-готель в Європі


чудовий бутик-готель в Європі

історія бутик-готелю

Магазин-курорти насправді є курортами разом із особливою атмосферою або навіть неформальним закладом. Деякі курорти фактично здобули свою популярність завдяки звичаям через проведення значних заходів або навіть окремих осіб, як-от Schloss Cecilienhof в Потсдамі, Німеччина, який здобув власну популярність завдяки Потсдамському семінару союзників Globe Battle II Вінстона Черчілля, Гаррі Трумена, а також Йосип Сталін у 1945 році. Королівська резиденція Тадж-Махал та ткацький станок у Мумбаї є одним з найвідоміших та історичних курортів Індії завдяки своїй власній організації разом із рухом індійської самозабезпечення.

Деякі заклади фактично мають етикетку на конкретну страву чи навіть напій, як це стосується Waldorf Astoria у фірмовому районі Нью-Йорка, Unified Conditions, де спочатку виготовляли салат Waldorf, або навіть Resort Sacher у Відні, Австрія, будинок торта Захер. Інші фактично досягли популярності завдяки організації разом із їжею або навіть змішаними напоями, що виробляються на своїх підприємствах, як-от Resort de Paris, де насправді був створений креп Suzette, або навіть курорт Raffles в Сінгапурі, де насправді був розроблений змішаний напій Singapore Sling.

про бутик-готель

Маленький, неформальний і добре розміщений, чудовий магазин-курорт пропонує набагато більше, ніж просто місце для того, щоб покластися на свій рух. Найкраще, особливо в наповнених чарівністю міських районах Європи, демонструє регіональний смак, унікальний знак, а також міцний зв’язок з околицями. Незважаючи на те, що пандемія могла фактично окупитися численними маршрутами за останні 2 роки, очки насправді виглядають дещо більшими надією на 2022 рік, а також безліч абсолютно нових магазинів-курортів, які будуть доступні по всій Європі після завершення проекту. рік.

Незалежно від того, чи шукаєте ви будинок далеко від дому, притулок, що приходить із вихору міської місцевості, чи навіть де-небудь в об’єкті всього, прямо нижче насправді є кілька з одного з абсолютно модних абсолютно нових міжнародних магазинів. слідкуйте за цим роком.

Таунхаус Гленіглз, Шотландія

Знаменита шотландська нерухомість у Гленіглі, яка походить від глав держав, а також принцес, від видатних артистів, а також від професійних спортсменів, фактично уклала більше, ніж пару відомих угод за свою майже 100-річну діяльність. Тому, можливо, не дивно, що абсолютно новий таунхаус Gleneagles, невеликий столичний допоміжний продукт, що стосується абсолютно нової спільноти Единбурга цієї весни, є одним з найбільш очікуваних позицій року. Абсолютно новий брат і сестра Gleneagles, безсумнівно, використають будинок в історичному районі Сент-Ендрю, що покращується, разом із 33 добре одягненими номерами, що демонструє велику перевагу в побуті.

Ксенодохейо Мілос, Греція

Поряд із 7 вентильованими, побіленими естіаторіями по всьому світу, їдальня торгова марка Estiatorio Milos насправді не боїться вести широку мережу. Елітний грецький ресторан із рибою та молюсками цього року брав участь у абсолютно нових водах разом із відкриттям Xenodocheio Milos, власного початкового курорту. Розташований прямо в центрі Афін, 43-кімнатний житловий або комерційний будинок насправді є мінімальним святим місцем гастрономії, а також визначними пам’ятками на вкритому соснами схилі пагорба Лікабеттус, а також неокласичним Будинком старого парламенту.

Пассалаква, Італія

Практично разом із палаццо епохи Відродження, чудовими дамськими курортами, а також особистими будинками для відпочинку, потрібно багато, щоб виділитися в такому блискучому місці, як Ставок Комо. Однак Passalacqua, історичний особняк на 24 апартаменти, який перетворився на готель, насправді впорався зробити це просто, перш ніж відкрити власні двері. Розташований у містечку Мольтразіо на берегу через папу Інокентія XI, Пассалаква походить із родини Де Сантіс, власників неймовірно розкішного курорту Тремеццо. Очікуйте чарівні збільшені двори, туалети з мармуру Breccia Pontificia з бронзовими прожилками, а також колекцію, яка стане найбільшою колекцією на ставку Комо, коли навесні буде представлений курортний магазин. Ця колекція, повністю створена разом із власним простором для пісень, насправді є місцем, де виступав на своєму фортепіано італійський оперний композитор Вінченцо Белліні.